LH Kropsterapi

Samarbejdsaftale med LH Kropsterapi

BC37 har indgået en samarbejdsaftale med Lars fra LH Kropsterapi.

BC37 har indgået en samarbejdsaftale med Lars fra LH Kropsterapi. Aftalen giver dels rabat på behandlinger til klubbens medlemmer, mulighed for kroner i klubkassen samt konkrete fordele for de af jeres venner, familie, kollegaer, mm. I henviser til behandling hos Lars. 

Du kan læse mere om fordelene og hvornår kropsterapi kan være en effektiv behandlingsform i de flyers, der er lavet til klubbens medlemmer. Lars har også lavet flyers med et tilbud til venner, familie, kollegaer, mm. Dem kan I bl.a få, når han kigger forbi i hallen ifm. træninger ind i mellem i de kommende uger, ligesom han gerne svarer på evt spørgsmål.

LH Plakat

BC37 Badmintonklub - Strandlodsvej 69 - 2300 København S